Půjčovna

  • Nabízíme možnost zapůjčení a vyzkoušení strojů pro vyřezávání a výrobu placek.
  • Cena – Půjčovné představuje 5% uvedené ceny nového produktu na den (všechny ceny jsou uvedené v E-shopu). U plackovače s jednou matricí to vychází na 350 kč+DPH/den a u vyřezávačky (i s jednou formou) 184 kč/den. Pokud si u nás půjčíte obojí, cenu jsme zaoukrouhlili na 500 kč/den pro stroj na výrobu i vyřezávačku (obojí s jednou matricí). Na celý víkend půjčujeme za 75O kč s vyzvednutím v pátek a vrácením v pondělí.
  • Nutnosti pro výrobu – kromě vlastní tiskárny (v případě výroby z digitálních návrhů) anebo papíru a pastelek potřebujete vyřezávačku a plackovač. Pomocí vyřezávačky vyříznete vytisklé/nakreslené obrázky z papírů do příslušné formy (nouzově se dá i nůžkami) – nabízíme k půjčení buďto řezačku Máca (profi) anebo Zdena – jejich schopnosti jsou prakticky stejné, jen Máca je výrazně větší a těžší – je tedy stabilnější a prořízne více papírů na jednou, ale pro běžné potřeby si v klidu vystačíte se Zdenou – (oceníte hlavně pokud se někam bude nosit). Vyřezávačka pak řeže za pomocí příslušné výsekové formy (25mm/37mm/44mm/56mm/75mm) – 1 výsekovou formu zapůjčíme zdarma, při více velikostech už je to + 5 procent za variantu. Dále pak potřebujete plackovač Arnold – ten vyrábí, stejně jako v případě řezačky, pomocí příslušné matrice (25mm/37mm/44mm/56mm/75mm) a opět zde platí co předtím – tedy jednu matrici zapůjčíme zdarma, další varianty jsou vždy 5%.
  • Materiál – komponenty pro výrobu poskytneme za klasické prodejní ceny, pokud ho nepoužijete všechen, můžete nám zbytek za stejné peníze vrátit – je tedy možné si vzít “raději více”.
  • Know how – poskytneme na místě při vyzvednutí, příp. jsem pak vždy na mailu/telefonu/chatu. Možno se poradit i přes víkend.
  • Záloha – v případě zapůjčení je nutné na místě složit kauci v plné vyši ceny předmětů – cenu zápůjčky z kauce poté odečteme. Bohužel to jde zatím jen v hotovosti, ale v brzké době budeme mít k dispozici termínál. U ověřených zákazníků kauci nevyžadujeme. Při zapůjčení na dálku můžeme zaslat DPD/po Praze kurýrem. Opět ale potřebujeme dopředu kauci v plné výši.
  • Půjčovné zdarma – v případě následného zakoupení půjčených strojů (dodáme nové) – půjčovné neplatíte.
  • Jak objednat – pro zapůjčení pište buďto na chat/mail: info@plackovna.cz/tel.: 775985057.
    Prosím do zprávy uveďte: 1. co chci půjčit, 2. doba zapůjčení, 3. pokud je potřeba – fakturační údaje